Finał szkolnego turnieju w siatkówkę

W dniu 8.03.2024 na Hali Powiatowej przy Zespole Szkół Nr 1 odbył się finał szkolnego turnieju w siatkówkę.

Zanim rozpoczęła się rywalizacja chłopcy z ” Mechanika” i samorządu uczniowskiego przygotowali niespodziankę dla kobiet z okazji ich święta w postaci układu tanecznego.

Po występie i rozdaniu kwiatów nastąpił mecz finałowy.

Wcześniejsze eliminacje wyłoniły dwie najlepsze drużyny. Na parkiecie spotkała się klasa 3 tmt/tps ( wychowawca Magdalena Gościłowicz) przeciwko klasie 5 tmt ( wychowawca Katarzyna Kacperczyk).

Lepsza okazała się klasa 3 tmt/tps pokonując 3:1  klasę 5tmt.

Skład 3tmt/tps: Szymański Artur, Skura Michał, Kochan Piotr, Boik Jakub, Sysio Marek, Jacoń Konrad.

Skład 5tmt: Mateusz Zawiasa, Wojtek Brykowski, Filip Krakowski, Dawid Bielik, Łukasz Kubik, Igor Kubicki, Bartek Kociołek, Hubert Malinowski.

Sędzią spotkania był Dawid Kazimierczak uczeń Zespołu Szkół Nr 2 w Pabianicach

Tydzień wcześniej rozegrany został „mały finał” w którym zmierzyły się klasy 4 tb/ tps (wychowawca Dariusz Niciński) z klasą 4 tmt ( wychowawca Paweł Dobrowolski).

W tej rywalizacji okazała się silniejsza klasa 4tb/tps wygrywając 2:0.

Skład 4tb/tps: Przemek Jaksa, Piotr Czajka, Adrian Staniaszek, Kacper Szczerkowski, Patryk Piątkowski, Sebastian Kołodziejczyk, Julian Skiba, Daniel Stępień.

Skład 4 tmt:  Jakub Kot, Kamil Chrzest, Marcin Skibiński, Szymon Unikowski, Igor Krulik, Mateusz Górny, Wiktor Pyra, Paweł Ziętala.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy, a uczestnikom imprezy dziękujemy za doping i wspaniałą zabawę.

Za zdjęcia dziękujemy niezawodnej Stanisława Bogacka FOTOGRAFIA

Link do pobrania zdjęć: turniej