2011/2012

 

  1. XII Wrześniowy Bieg Przełajowy, powiatowy, I m – drużynowo chłopcy (Pabianice 24.09.2011)
  2. Mistrzostwa Polski w taekwondo, ogólnopolski, II i III m – Martyna Walczak (Dzierżoniów)
  3. Turniej strzelecki o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 2 , miejski, I miejsce w kat. szkół ponadgimnazjalnych (Pabianice 04.04 2012)
  4. Szkolna Liga Strzelecka 2011/2012, powiatowy, I m z wynikiem 17628 pkt.
  5. Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej, powiatowy, III m – chłopcy (Pabianice 16.11.2011)
  6. Mistrzostwa Powiatu w siatkówce, powiatowy, I m – chłopcy (Pabianice 18.03.2011)
  7. Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym, powiatowy, I m chłopcy (Pabianice 2012)
  8. Finał wojewódzki w tenisie stołowym, wojewódzki, IX-XII – chłopcy (Łódź 2012)
  9. Sztafetowy Bieg Przełajowy, powiatowy, I m – drużynowo chłopcy (Pabianice 2012)
  10. Współzawodnictwo sportowe szkół powiatu pabianickiego II m – chłopcy, VI m dziewczęta

2012/2013

  1. XIII Wrześniowy Bieg Przełajowy, powiatowy, III miejsce – chłopcy drużynowo, V m – dziewczęta, I m – indywidualnie Michał Mendak (Pabianice 22.09.2012)
  2. Mistrzostwa Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych, powiatowy, I m – chłopcy (Pabianice 2.10.2012)
  3. Mistrzostwa Polski Szkół Budowlanych w szachach, ogólnopolski (Ruda Śląska 10.11.2012)
  4. Mistrzostwa Polski Szkół Budowlanych w pływaniu, ogólnopolski (Ruda Śląska 10.11.2012)
  5. Mistrzostwa Polski Szkół Budowlanych w tenisie stołowym, ogólnopolski (Ruda Śląska 10.11.2012)
  6. „Wampiriada sportowa”, powiatowy, II m (Pabianice 16.11.2012)
  7. Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej, powiatowy, I m – chłopcy (Pabianice 21.11.2012)
  8. Półfinał wojewódzki w piłce ręcznej, rejonowy, III m – chłopcy (Poddębice 26.11.2012)
  9. Wojewódzkie Zawody Strzeleckie „Ustrzel Gwiazdkę”, wojewódzki, I m z wynikiem 685 pkt. (Pabianice 7.12.2013)
  10. Szkolna Liga Strzelecka, miejski, I m (Pabianice 31.12.2012)
  11. Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej, powiatowy, I m – chłopcy (Pabianice 18.04.2013)
  12. Półfinał wojewódzki w piłce nożnej, rejonowy, III m – chłopcy (Zgierz 22.04.2013)
  13. Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym, powiatowy, I m – chłopcy (Pabianice 16.01.2013)
  14. Półfinał wojewódzki w tenisie stołowym, rejonowy, I m –chłopcy (Zgierz 23.01.2013)
  15. Finał wojewódzki w tenisie stołowym, wojewódzki, III m – chłopcy (Zelów 30.01.2013)
  16. Współzawodnictwo szkół budowlanych punktacja ogólna, ogólnopolski, VI m – chłopcy (Warszawa 28.11.2012)
  17. Współzawodnictwo sportowe szkół powiatu pabianickiego, II m – chłopcy, V m dziewcząt

2013/2014

  1. XIV Wrześniowy Bieg Przełajowy, powiatowy, I m – drużynowo chłopcy, I m indywidualnie – Damian Kołtunowski, III m indywidualnie – Tomasz Trojnar (Pabianice 09.2013)
  2. Mistrzostwa Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych, powiatowy, II m – chłopcy (Pabianice 10.10.2013)
  3. Krajowy konkurs „Buduj z pasją”, ogólnopolski, III miejsce, (Gliwice 24.04.2014)
  4. Szkolna Liga Strzelecka za rok 2013, miejski, I m z dorobkiem 11715 pkt. (Pabianice 28.02.2014)
  5. III Powiatowy Turniej Strzelecki w strzelectwie sportowym, powiatowy, I m w kategorii szkół ponadgimnazjalnych (Pabianice 4.04.2014)
  6. Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym, powiatowy, I m – chłopcy (Pabianice 7.12.2013)
  7. Finał rejonu w tenisie stołowym, rejonowy, I m – chłopcy (Zgierz 9.01.2014)
  8. Finał wojewódzki w tenisie stołowym chłopców (Rawa Mazowiecka 2014)
  9. Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej „6”, powiatowy, I m – chłopcy (Pabianice 04.2014)
  10. Mistrzostwa rejonu w piłce nożnej „6”, rejonowy, I m – chłopcy (Zgierz 24.04.2014)
  11. Mistrzostwa Powiatu Liga Lekkoatletyczna, powiatowy, I m – chłopcy (Pabianice 29.05.2014)
  12. Półfinał rejonowy w lidze lekkoatletycznej, rejonowy, IV m – chłopcy (Aleksandrów Łódzki 2.10.2014)
  13. Mistrzostwa Powiatu w siatkówce plażowej, powiatowy, IV m – chłopcy
  14. Współzawodnictwo sportowe szkół powiatu pabianickiego, I m – chłopcy, VI – dziewczęta

2014/2015

  1. XV Wrześniowy Bieg Przełajowy, powiatowy, I m drużynowo chłopcy, I m indywidualnie – Michał Mendak, II m indywidualnie – Damian Kołtunowski, III m indywidualnie – Dawid Świątek, V m indywidualnie – Robert Hanc (Pabianice 18.09.2014)
  2. Mistrzostwa Europy kadetów w sumo, międzynarodowy, I m – Mateusz Domagała (95 kg), III m – drużynowo (
  3. „Wampiriada sportowa”, powiatowy, I m (Pabianice 14.11.2014)
  4. Długoszowskie Powiatowe Zawody Strzeleckie, powiatowy, I m (Dobroń 20.03.2015)
  5. Szkolna Liga Strzelecka, powiatowy, II m za rok 2014 z wynikiem 4690 pkt. (Pabianice 30.04.2015)
  6. Mistrzostwa Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych chłopców, powiatowy, I miejsce (Pabianice 9.10.2014)
  7. Mistrzostwa Powiatu w koszykówce, powiatowy, III m – chłopcy (Pabianice 2.03.2015)
  8. Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej, powiatowy, I m – chłopcy (Pabianice 15.04.2015)
  9. Finał rejonu w piłce nożnej, rejonowy, I m – chłopcy (Zgierz 17.04.2015)
  10. Finał wojewódzki w piłce nożnej, wojewódzki, III m – chłopcy  (Sieradz 23.04.2015)
  11. Mistrzostwa Polski Szkół Budowlanych w piłce nożnej, ogólnopolski, III m – chłopcy (Góra Kalwaria 11.06.2015)
  12. Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym, powiatowy, I m – chłopcy (Pabianice 15.01.2015)
  13. Finał wojewódzki w tenisie stołowym, wojewódzki, VIII – chłopcy (Zelów 28.01.2015)
  14. IX Powiatowy Bieg Uliczny im. Jadwigi Wajsówny, powiatowy, I m – Damian Kołtunowski kat. 16-19 lat (Pabianice 22.06.2015)
  15. Mistrzostwa Powiatu Liga Lekkoatletyczna, powiatowy, I m – chłopcy (Pabianice 10.06.2015)
  16. Współzawodnictwo sportowe szkół powiatu pabianickiego II m – chłopcy, VII m – dziewczęta

2015/2016

  1. XVI Wrześniowy Bieg Przełajowy, powiatowy, IV m – Damian Kołtunowski, V m – Adrian Ślęzak, I m – drużynowo chłopcy, VI m – drużynowo dziewczęta (Pabianice 18.09.2015)
  2. Mistrzostwa Polski Szkół Budowlanych, ogólnopolski, II miejsce – halowa piłka nożna (Kielce 18-19.01.2016)
  3. Mistrzostwa Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych, powiatowy, II m – chłopcy (Pabianice 7.10.2015)
  4. Mistrzostwa Powiatu sztafet pływackich, powiatowy, IV m – chłopcy (Pabianice 2.11.2015)
  5. Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym, powiatowy, II m – chłopcy (Pabianice 14.01.2016)
  6. Półfinał wojewódzki w tenisie stołowym, rejonowy, III m – chłopcy (Zgierz 8.03.2016)
  7. Mistrzostwa Powiatu w siatkówce, powiatowy, IV m – chłopcy (Pabianice 23.03.2016)
  8. Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej, powiatowy, I m – chłopcy (Pabianice 18-19.04.2016)
  9. Półfinał wojewódzki w piłce nożnej, rejonowy, I m – chłopcy (Zgierz 21.04.2016)
  10. Finał wojewódzki w piłce nożnej, wojewódzki, IV m – chłopcy (Sieradz 27.04.2016
  11. VII Wirtualne Regaty o Puchar Starosty Pabianickiego, powiatowy, I m (Pabianice 7.05.2016
  12. Mistrzostwa powiatu w piłce plażowej, powiatowy, V m – chłopcy i dziewczęta (Pabianice 30-31.05.2016)
  13. Mistrzostwa Powiatu Liga Lekkoatletyczna, powiatowy, I m – chłopcy i VI m – dziewcząt (Pabianice (9.06.2016)
  14. Współzawodnictwo sportowe szkół powiatu pabianickiego, II m – chłopcy, VI m – dziewczęta

2016/2017

  1. XVII Wrześniowy Bieg Przełajowy, powiatowy, V m – Damian Kołtunowski, III m – drużynowo chłopcy, V m – drużynowo dziewczęta (Pabianice 23.09.2016)
  2. Mistrzostwa Polski Szkół Budowlanych, ogólnopolski, II m indywidualne biegi przełajowe chłopców (Wieluń 30.09.2016)
  3. Mistrzostwa Polski Szkół Budowlanych, ogólnopolski, I m – wielobój budowlany (Wieluń 30.09.2016)
  4. Mistrzostwa Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych, powiatowy, III m – chłopcy (Pabianice 12.10.2016)
  5. Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym, powiatowy, III m – chłopcy i VI m – dziewczęta (Pabianice 14.12.2016)
  6. Mistrzostwa Powiatu sztafet pływackich, powiatowy, IV m – chłopcy (Pabianice 17.02.2017)
  7. Mistrzostwa Powiatu w koszykówce, powiatowy, IV m – chłopcy (Pabianice 24 i 28.02.2017)   i V m – dziewczęta (Pabianice 27.02. i 1.03.2017)
  8. Mistrzostwa Powiatu w siatkówce, powiatowy, III m – chłopcy (Pabianice 9.03.2017) i V m – dziewczęta (Pabianice 10.03.2017)
  9. Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej, powiatowy, II m – chłopcy (Pabianice 5 i 7.04.2017) i IV m – dziewczęta (Pabianice 6.04.2017)
  10. Mistrzostwa Powiatu w piłce plażowej, powiatowy, IV m – chłopcy (Pabianice 31.05.2017)
  11. IX Rajd Pieszy „Szlakami Powiatu Pabianickiego”, powiatowy, I miejsce, (Pabianice 14.06.2017)
  12. Współzawodnictwo sportowe szkół powiatu pabianickiego IV m – chłopcy, VI m – dziewczęta

2017/2018

  1. XVIII Wrześniowy Bieg Przełajowy, powiatowy, II m – Adrian Figura, II m – drużynowo chłopcy, VI m – drużynowo dziewczęta (Pabianice 26.09.2017)
  2. Octopus Cup 4 jiu-jitsu, ogólnopolski, I m – Damian Gąsiński (Łódź 7.10.2017)
  3. Mistrzostwa Powiatu w badmintonie, powiatowy, I m – chłopcy i III m – dziewczęta(Pabianice 10.11.2017)
  4. Finał wojewódzki w badmintonie, wojewódzki, II m chłopców (Łódź 27.11.2017)
  5. Mistrzostwa Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych, powiatowy, III m – chłopcy (Pabianice 9.10.2017)
  6. Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej, powiatowy, IV m – chłopcy (13.11.2017), V m – dziewczęta (21.11.2017)
  7. Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym, powiatowy, V m – chłopcy i dziewczęta (Pabianice 12.01.2018)
  8. Mistrzostwa Powiatu w drużynowych zawodach pływackich, powiatowy, V m – chłopcy (Pabianice 9.03.2018)
  9. Mistrzostwa Powiatu w piłce plażowej, powiatowy, V m – chłopcy i dziewczęta (Pabianice 29.05.2018)
  10. Mistrzostwa Powiatu Liga Lekkoatletyczna, powiatowy, III m – chłopcy (Pabianice 6.06.2018)
  11. Współzawodnictwo sportowe szkół powiatu pabianickiego III m – chłopcy, V m – dziewczęta

2018/2019

  1. XIX Wrześniowy Bieg Przełajowy, powiatowy, I m – Adrian Figura (Pabianice 21.09.2018)
  2. XIX Wrześniowy Bieg Przełajowy, powiatowy, II m – drużynowo chłopcy, V m – drużynowo dziewczęta (Pabianice 21.09.2018)
  3. Mistrzostwa Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych, powiatowy, II m – chłopcy (Pabianice 9.10.2018)
  4. Mistrzostwa Powiatu w badmintonie, powiatowy, II m – chłopcy, IV m – dziewcząt (Pabianice 18.10.2018)
  5. „Wampiriada sportowa”, powiatowy, IV m (Pabianice 9.11.2018)
  6. Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej, powiatowy, III m – chłopcy (Pabianice 16.11.2018)
  7. Półfinał wojewódzki sztafetowych biegów przełajowych, rejonowe, VI m – chłopcy (Aleksandrów Łódzki 17.10.2018)
  8. Mistrzostwa Powiatu w piłce plażowej, powiatowy, IV m – chłopcy (Pabianice 3.05.2019)
  9. Mistrzostwa Powiatu Liga Lekkoatletyczna, powiatowy, III m – chłopcy (Pabianice 31.05.2019)
  10. XIII Powiatowy Bieg Uliczny im. Jadwigi Wajsówny, powiatowy, Puchar Starosty dla najliczniej reprezentowanej szkoły (Pabianice 16.06.2019)
  11. Współzawodnictwo sportowe szkół powiatu pabianickiego III m – chłopcy, V m – dziewczęta

2019/2020

  1. XX Wrześniowy Bieg Przełajowy, powiatowy, I m – Adrian Figura, II m – drużynowo chłopcy, IV m – drużynowo dziewczęta (Pabianice 20.09.2019)
  2. Mistrzostwa Powiatu w badmintonie, powiatowy, I miejsce chłopców (Pabianice 17.10.2019)
  3. Finał wojewódzki w badmintonie, wojewódzki, II m – chłopcy (Pabianice 5.11.2019)
  4. Mistrzostwa Powiatu w pływaniu, powiatowy, IV m – chłopcy (Pabianice 28.10.2019)
  5. Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej, powiatowy, IV m – chłopcy (Pabianice 14.11.2019)
  6. Mistrzostwa Powiatu w szachach, powiatowy, III m – dziewczęta i chłopcy (Pabianice 3.12.2019)
  7. Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym, powiatowy, IV m – chłopcy (Pabianice 12.12.2019)
  8. Ogólnopolski Turniej E-sportowym, ogólnopolski, IV m – Maciej Młodziejewski (FIFA 20 PS), IV m – Kacper Kędzia (CS:GO), (Bielsko-Biała 4-5.01.2020)
  9. Mistrzostwa Powiatu w siatkówce, powiatowy, IV m – chłopcy (Pabianice 11.02.2020)
  10. Mistrzostwa Powiatu, powiatowy, III m koszykówka chłopcy (Pabianice 2-4.03.2020)
  11. Współzawodnictwo sportowe szkół powiatu pabianickiego II m – chłopcy, V m – dziewczęta

2020/2021

  1. Mistrzostwa Powiatu w biegach przełajowych, powiatowy, I m indywidualnie (Patryk Stachowski), II m drużynowo (Pabianice 21.09.2020)
  2. Finał wojewódzki w indywidualnych biegach przełajowych, wojewódzki, 30 m – Sławomir Makowski, 40 m – Patryk Stachowski (Bełchatów 29.09.2020)
  3. Mistrzostwa Powiatu w koszykówce 3×3, powiatowy, II m chłopcy, III m dziewczęta (Pabianice 25.09.2020)
  4. Mistrzostwa Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych, powiatowy, II m chłopcy, II m dziewczęta (Pabianice 8.10.2020)

2021/2022

  1. XXI Wrześniowy Bieg Przełajowy – mistrzostwa powiatu – indywidualnie 5 m – Sławomir Makowski, 7 m – Patryk Stachowski, 14 m – Łukasz Kubik, 20 m – Jakub Makowski; 15 m – Weronika Grącka, 17 m – Marika Kopycka
  2. Mistrzostwa Powiatu – sztafetowe biegi przełajowe – IV miejsce chłopcy, IV miejsce dziewczęta
  3. Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej – II miejsce chłopcy
  4. Mistrzostwa Powiatu trójek koszykarskich – II miejsce chłopcy, III miejsce dziewczęta
  5. Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym – I miejsce chłopcy, II miejsce w zawodach rejonowych, 9-12 miejsce w finałach wojewódzkich