Triathlon Mechatroniczny

🙂Mamy powód do dumy!
Nasz zespół zajął 5. miejsce w ogólnopolskim konkursie „Triathlon Mechatroniczny 2026” organizowanym przez Branżowe Centrum Umiejętności w dziedzinie mechatroniki w Brzesku.
Szkołę reprezentowali:
🔹 Maciej Knapik
🔹 Marcin Martynowski
🔹 Michał Dawicki
Konkurs skierowany był do uczniów szkół ponadpodstawowych kształcących się w zawodach związanych z mechatroniką, automatyką, robotyką, elektryką oraz elektroniką. Uczestnicy rywalizowali w trzech obszarach: pneumatyce, elektropneumatyce oraz sterownikach PLC. W konkursie udział wzięły aż 83 zespoły z całej Polski, dlatego tym bardziej cieszy osiągnięty wynik!
Serdecznie gratulujemy naszym uczniom za ogrom pracy, zaangażowanie i wysiłek włożony w przygotowania oraz rywalizację. Dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły!

To dopiero początek — za rok wrócimy jeszcze silniejsi! 💪⚙️