Przemysłowa Wiosna 2023

Cześć 🖐️ Chcielibyśmy Was poinformować, że 31 marca wzięliśmy udział w Kieleckich Targach, wycieczka dla klas o profilu technik mechatronik. Targi nosiły tytuł „Przemysłowa wiosna” i były niezwykle interesujące!
🖨️Jednym z najciekawszych punktów była prezentacja drukarek 3D oraz skanerów 3D. Mogliśmy zobaczyć na żywo, jak działają te urządzenia i jakie możliwości dają w praktyce. Drukowanie 3D znajduje coraz szersze zastosowanie w wielu dziedzinach, np. w medycynie, gdzie umożliwia stworzenie bardziej precyzyjnych protez, czy w motoryzacji, gdzie pozwala na szybkie i tanie prototypowanie części.
🏤Jeśli interesuje Was ten temat, to polecamy rekrutację na kierunek technik mechatronik! W ramach tej specjalizacji będziecie mieli okazję poznać tajniki druku 3D i wiele innych ciekawych technologii. Już teraz możecie zdobyć wiele cennych umiejętności, które z pewnością przydadzą się na rynku pracy.
➡️➡️Zapraszamy do odwiedzenia zakładki https://mechanik.edu.pl/rekrutacja/, gdzie znajdziecie więcej informacji na temat rekrutacji na ten kierunek. Nie przegapcie okazji, by stać się specjalistą w dziedzinie mechatroniki i poznać tajniki druku 3D!